Neden Biz?

BÖLGELER:

  • ALANYA
  • KONYA
  • ANTALYA
  • GAZİPAŞA
  • MAHMUTLAR

  Alara özel güvenlik hizmetleri 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında İçişleri Bakanlığından Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi alarak 2004 yılında kurulmuştur.
  Şirketimiz kurucusu ve yöneticisi, Emniyet Teşkilatında Terörle Mücadele ,Siyasi Büro , Devlet Büyükleri Koruma ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğünde uzun yıllar görev yapmış emekli Polis Mikail KALKAN’DIR.
  Şirketimiz merkezi Alanya/ANTALYA olup ;KAYSERİ ANKARADA’da açmış olduğu şubeleri ile sorunlarınıza profesyonel olarak en iyi hizmeti sunmaktadır.
Kuruluşundan itibaren ,güvenlik hizmetlerinin gerektirdiği maksimum kalite ve standartlara hizmet sunarak büyümeyi hedefleyen Alara Özel Güvenlşk hizmetleri ,performansı ve elde ettiği başarılara bağlı olarak saygın kurum ve kuruluşlar,değerli müşterilerimizin tercih ve teveccühleri ile ulusal düzeyde hizmet sağlayan bir şirket kimliği kazanmıştır.
Alara Özel Güvenlik Hizmetleri , Koruma ve Güvenlik Hizmetleri , Özel Güvenlik Eğitimi ,Güvenlik Danışmanlığı,Alarm İzleme Merkezi alanlarında hizmet vermektedir.

EĞİTİM PORTFÖYÜMÜZ 

  • ÖZEL GÜVENLİK TEMEL ve YENİLEME EĞİTİMLERİ

  • İLERİ ALAN EĞİTİMLERİ

  • Alara Güvenlik Danışmanlığı 

 

VİZYONUMUZ:

Özel Güvenlik Sektöründe ,dürüstlük ,güven ve saygı ilkelerine bağlı kalarak en modern yöntemlerle üretim yapmak,her türlü gelişim ve değişimi takip ederek hızla hizmet alanlarımıza yansıtmak, minimum maliyetle maksimum üretim yapmak,yönetimde yaygın kaılım ve yaygın sorumluluk anlayışıyla gelişimi açık tutmak ,çalışanlarını yükseltmek ve tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak suretiyle hizmette lider ve örnek olmaktadır.

MİSYONUMUZ:

5188 Sayılı Kanun ve ikincil mevzuatına bağlı olarak,kişilerin,kamu ve özel kurum ve kuruluşların özel güvenlik ihtiyaçlarını , konusunda eğitimli , modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenip seçilmiş nitelikli özel güvenlik personeli ile karşılamak,
Yasalarla verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini en üst seviyede yapabilecek mesleki ve genel kültüre, teknik ve taktik bilgi ile yüksek iş disiplinine sahip ,hukukun üstünlüğüne inanmış,insan hak ve özgürlüklerine saygılı ,çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen ,gelişen teknolojilere uyum sağlayabilen, etkili iletişim kurabilen,nitelikli ve yüksek karakterli Özel Güvenlik Görevlileri yetiştirmek ,
Kişilerin , kamu ve özel kurum ve kuruluşların her türlü güvenlik ihtiyacı konusunda profesyonel çözümler üreterek projelendirmekve uygulamak,elektronik güvenlik sistemleri kurmak, alaram izleme merkezği hizmetleri sağlamak ve bu konularda dünyadaki en son gelişmleri takip ederek müşterilerinin faydalanmasına sunmaktır.
Alara Özel Güvenlik H izmetleri ,sektörel gelişim ve değişime açık yenilikçi anlayişla,hizmet kalite ve standartlarını her geçen gün daha da artırarak büyümeye ve siz saygın müşterilerimizin tercihi olmaya devam edecektir.
Alara Koruma ve Güvenlik Hizmetleri; İçişleri Bakanlığının vermiş olduğu Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin belgesi ile 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında kişi,kurum ve kuruluşlar ile özel mülkiyet alanlarının korunması ve güvenliklerinin sağlanması konusunda hizmet vermektedir.
Koruma ve güvenlik hizmetlerinin gerektirdiği maksimum kalite ve standartlarda üretim yapan Alara Koruma ve Güvenlik hizmetleri, ulusal düzeyde hizmet sağlayan bir şirket kimliğindedir.
Müşterilerimizin misyon ve vizyonuna bağlı kalmayı, güven ve sorumluluğu temel ilke olarak benimseye Alara Koruma ve Güvenlik hizmetleri, proje uygulamalarında; nitelikli personel ,kaliteli eğitim, maksimum verimliliğe uygun organizasyon , denetimli ekip çalışmasını benimseyen tecrübeli yönetim, müşteri memnuniyeti odaklı üretim , müşteri ve çalışanların haklarına saygıyı vazgeçilmez değerler olarak kabul etmektedir.

 

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.

Mikail KALKAN - Şirket CEO

LOGO

.

GARANTİ BANKASI

 

Alara Özel Güvenlik Hizmetleri Ve Eğitim Kurumu Ltd.Şti.

Bizimle çalışmak isterseniz, info@alaragrup.com mail adresimize 

mail gönderiniz.

 

ALARA GÜVENLİK

 

İSTATİSTİK

150+

BİTEN PROJELER

250+

REFERANSLARIMIZ
 

1400+

EĞİTİM SAATİ

120+

DERS SAATİ

our working process in 3 steps

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

MORE ABOUT US +

planning & strategy

planning & strategy

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

design & develop

design & develop

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

test & deliver

test & deliver

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

TOP